3D PRODUCTION

Jdeme vpřed novým technologiim

3D PRODUKCE

3D  TISK

Díky rozvoji technologii jsme schopni nabídnou 3D tisk na vlastních průmyslových tiskárnách v maximálnlí dostupné kvalitě a široké škále tištěných pevných i flexibilních materiálů. Rovněž díky průmyslovému rozhraní můžeme zajistit tisk na tiskových farmách a pokrýt tak jednorázový tlak na větší množství výtisků v identické kvalitě.

Vužíváme tiskárny firmy ULTIMAKER kde tiskový rozměr je 330x240x300mm. A díky sofistikovanému softwaru umíme poskládat i větší dílce z více kusů. Díky dvoum tiskovým jádrům umí tiskárna tisknout soušasně dva materiály (třeba ve vodě rozpustné podpěry PVA) a tím zajistit kvalitní tisk i u atipických tvarů. Nebo tisk pomocí dvou barev.

3D SKENOVÁNÍ

V rámci zefektivnění výroby 3D modelu jsme schopni nabídnout službu skenování jak menších i větších objektu stejně tak i snímání částí lidského těla. Naše zařízení je plně mobilní, tudíž je možné provádět snímání v interiéru i exteriéru bez větších limitů.

Díky práce s kvalitním skenrem EINSTAR jsme schopni snímat velké množství bodů o vzdálenosti mezi nim od 0,1mm a to v poměrně rychlém sledu 14snímků/vteřinu. Skener je schopen snímat včetně barevné textůry v reálných barvách.

Pro snímání mimo dosah elektrické sítě využít skeneru REVEPOIN který je napájen přímo z zařízení ke kterému je připojen (PC, Tablet)


Ukázka produktu 3D tisku


Výstupu z 3D skenování 

(hliněný model, PC sken, zmenšený model 3D tisk)