NÁŠ PŘÍBĚH

WOOD CONSTRUCTION s.r.o.

Jsme dynamická společnost s kolektivem více jak 30 stálých spolupracovníků s bohatými zkušenostmi v daném oboru. Jako WOOD CONSTRUCTION s.r.o. vedené Odlřichem Jirsou jsme na trhu od r. 2014. Od té doby jsme se zapsali u mnoha českých i zahraničních firem jako spolehlivý a zodpovědný partner. Tento fakt nám neustále dělá náramnou radost a snažíme se nezklamat stávající i nové partnery. 

Naší hlavní pracovní náplní je:

  • výroba a stavba scénických dekorací a staveb
  • úpravy exteriérů i interiérů na lokacích pro potřeby natáčení
  • výroba rekvizit všeho druhu
  • komplexní stavební servis
  • výroba zakázkového nábytku, stavebně truhlářských prvků a tesařství
  • výroba netradičních interiérů jak pro soukromé tak pro komerční využití

Umíme zajistit kompletní servis od přípravy stavby, stavbu, služby, likvidaci kde se snažíme maximálně efektivně nakládat s odpady. Prostě RECYKLUJEME. Naše činnost pokrývá celé území ČR, i zbytku EU a nebojíme se ani zbytku světa.

Snažíme se držet krok s moderními trendy, používat nové technologie a neustále obnovovat vybavení pro vyšší a lepší kvalitu výrobků. Díky tomu se nebojíme pustit i do obroby jiných materiálů než je dřevo. Stejně dobře si poradíme s plasty, kovem, sklem a spoustou jiných materiálů. Prvky které nezvládáme my, zvládnou ti nejlepší naši partneři po celé ČR i mimo ni. Disponujeme rovněž lakovnou a stříkacím boxem. Zvládáme všechny druhy povrchových úprav včetně speciálních patin. Disponujeme vlastním autoparkem, vysokozdvižnou a jinou technikou. Vzhledem k trendu (make and move) zkracování časů pro stavbu na lokaci nebo studiu jsme si zajistili dostatečně velké přípravné prostory.

Věřím že i vám budeme moci dokázat co v nás je a co umíme..